Lokal usługowy z powierzchnią magazynową i biurem z możliwością przerobienia na mieszkanie

Powierzchnia: 58,87 m2

Cena: 147.175 zł – 2500 zł/m2

Kondygnacja: wysoki parter

  1. Opis lokalu

Nieruchomość położona w budynku przy ul. Jackowskiego 28/6 . Jest to jednopoziomowy lokal usługowy, składający się z dwóch pomieszczeń magazynowych o powierzchni 17,24m2 i 23,12 oraz biura zajmującego 18,01 m2. Ze względu na to, że żadna ze ścian dzielących pomieszczenia nie jest ścianą nośną, można ingerować i dokonać zmiany układu lokalu, tworząc większą powierzchnie magazynową, lub podzielić dostępny metraż na większą liczbę mniejszych pomieszczeń.

Istnieje również możliwość przerobienia lokalu na mieszkanie.

Uzyskano warunki zabudowy pozwalające na zmianę sposobu użytkowania na mieszkalną, bez konieczności zapewnienia miejsc postojowych.

Planując zmianę sposobu użytkowania, proszę pamiętać, że aktualnie zmieniając sposób użytkowania na mieszkalny, lokal musi mieć niezależną (oddzieloną drzwiami) kuchnię, oraz pokój o powierzchni co najmniej 16 m2 (w tym przypadku ze względu na dostępny metraż nie powinno być z tym problemu). Rozporządzenie to ma ulec zmianie (projekt w trakcie konsultacji), jednak nie jest znany termin zakończenia tego procesu.

Szacujemy, że w wyniku zmiany sposobu użytkowania na mieszkalny, wartość nieruchomości wzrośnie o ok 30%. Tym samym, niniejsza oferta jest bardzo atrakcyjna dla osób zainteresowanych flipami.

Sprzedaż wykończonego i oddanego do użytku lokalu powinna przynieść Inwestorowi ok 35% zwrotu z inwestycji. Choć oczywiście – bazując na wysokiej stopie zwrotu możliwe jest uzyskanie wyższej marży.

Lokale sprzedawane są w stanie technicznym do remontu kapitalnego. Dodatkowym atutem jest możliwość bezpłatnego parkowania na parkingu przynależnym do budynku.

Teren wokół budynku w całości utwardzony, ogrodzony, z zamykaną bramą oraz wydzielonymi miejscami parkingowymi.

2. Lokalizacja

Ulica Jackowskiego jest boczną, mało uczęszczana uliczką w Centrum miasta, nieopodal ulicy Królowej Jadwigi, ronda Grunwaldzkiego i ulicy Focha. Nieopodal znajduje się Dworzec Główny PKP oraz duży węzeł komunikacji miejskiej (przystanki autobusowo – tramwajowe)

3. Stan prawny

Działka w użytkowaniu wieczystym.