Ciche mieszkanie dwupokojowe z piwnicą! ul. Grunwaldzka 98 m 45!

Mieszkanie w Kamienicy zlokalizowana jest w Bydgoszczy przy ul Grunwaldzkiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z czego jeden to pokój z aneksem kuchennym oraz łazienki. Całkowita powierzchnia mieszkania to 39,55 m2 + 8,24 m2 piwnica. Mieszkanie na II piętrze.

Cena: 145 000zł

Remont zlecony: 33 000 zł

Remont w systemie gospodarczym: 24 000 zł.

 

Mieszkanie sprawdzi się idealnie dla młodej osoby zaczynającej niezależne życie na swoim, lub jako inwestycja na wynajem dla pracownika pobliskiego Bydgoskiego Parku Biznesowego. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się wiele zakładów pracy, skupiających kilka tysięcy pracowników, są to między innymi:
– Unilewer – ponad 700 pracowników
– Atos Orygin – w 2016 roku posiadali ponad 2800 pracowników
– Biznes Park – kilkadziesiąt innych firm

Kamienica w której znajduję się mieszkanie w najbliższym czasie przejdzie modernizację w zakresie:
– wymiana pionów wodnych i kanalizacyjnych,
– wymiana pionów elektrycznych,
– termomodernizacja budynku z ogrzewaniem gazowym z nowoczesnej kotłowni w obiekcie,
– remont części wspólnych
– remont elewacji frontowej.
– remont dachu
Zakończenie remontu wszystkich prac instalacyjnych zaplanowano na styczeń 2018, zakończenie remontu elewacji frontowej na maj 2018.

Mieszkanie aktualnie w stanie do remontu. Na życzenie klienta nasza firma może wykonać kompleksowy remont mieszkania. Po stronie klienta będzie wybór materiałów wykończeniowych takich jak wzór paneli podłogowych, wzór płytek na ściany i podłogi w łazience, wzór i kolor stolarki wewnętrznej etc.

Zdjęcia ukazują mieszkanie z remontem zleconym naszej firmie.


W ofercie posiadam wiele innych mieszkań na sprzedaż w różnej części Bydgoszczy, jeśli ta oferta nie jest dla Ciebie zapytaj o inne mieszkania lub sprawdź moje pozostałe ogłoszenia. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt – jeśli nie będę odbierał, napisz sms a oddzwonię później.

Zapraszam do prezentacji – ogłoszenie w żaden sposób nie oddaje potencjału mieszkania.