Mieszkanie dwupokojowe z balkonem! ul. Grunwaldzka 98/16!

Bezpośrednio. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z balkonem i dużą piwnicą na przeciwko Biznes Parku (Atos)

Powierzchnia mieszkalna: 28,34 m2 + 9,12 piwnica
Kondygnacja: pierwsze piętro,
Typ: M3 – 2 pokoje ;
Typ własności: pełna własność hipoteczna, własna Księga Wieczysta
Stan techniczny: do remontu
Opłaty: F. Remontowy: 4,8 zł na m2, eksploatacja: 1 zł na m2,

Nieruchomość idealnie pasująca dla pracowników firm mieszczących się w Biznes Parku. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się wiele zakładów pracy, skupiających kilka tysięcy pracowników, są to między innymi:

– Unilewer – ponad 700 pracowników
– Atos Orygin – w 2016 roku posiadali ponad 2800 pracowników (wysoko wykwalifikowanych, dobrze zarabiających pracowników biurowych), aktualnie zasiedlają kolejny budynek. Atos re lokuje wykwalifikowanych pracowników z całej Polski i Europy Środkowo Wschodniej, oferując im dopłaty do mieszkań.
– Biznes Park – kilkadziesiąt innych firm

Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu tak wielu firm, a co za tym idzie tak wielu miejsc pracy, mamy zagwarantowane obłożenie mieszkań na poziomie zbliżonym do 100%.

Jestem także właścicielem kilku mieszkań sąsiadujących z prezentowanym lokalem, stąd też istnieje możliwość sprzedaży większej powierzchni, dołożenia pokoju, czy też zakupu np. 2-3 kawalerek obok siebie.

Istnieje możliwość dokonania zmiany układu ścian, powiększenia/pomniejszenia poszczególnych pomieszczeń. Aktualnie mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

W ciągu najbliższych miesięcy przeprowadzony zostanie remont kapitalny budynku, w szczególności planowane jest:

a) Wykonanie kompleksowej instalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem kaloryferów we wszystkich mieszkaniach, wykonaniem kotłowni gazowej, oraz montażem liczników ciepła do każdego mieszkania;
b) Wykonanie nowej instalacji kanalizacyjnej (piony z odejściami do mieszkań), nowej instalacji zimnej i ciepłej wody (piony z odejściami do lokali i wodomierzami), nowej instalacji elektrycznej zbiorczej – wraz z szafkami licznikowymi oraz doprowadzeniem zasilania do lokalu, nowej instalacji domofonowej oraz nowej instalacji TV;
c) Wykonanie remontu dachu wraz z jego ociepleniem;
d) Wykonanie kompleksowego remontu elewacji, wraz z ociepleniem (na pewno ocieplone zostaną elewacje od strony podwórza, możliwość ocieplenia elewacji frontowej uzależniona jest od zgody władz miasta);
e) Wykonanie remontów klatek schodowych, wraz z zabudową nowych szachtów technicznych, wymianą/remontem drzwi, wymianą okien na klatkach;
f) Wymiana wszystkich drzwi wejściowych do lokali – tak aby klatka schodowa posiadała jednolite drzwi

Planowane remonty części wspólnych: instalacje – do grudnia 2017, klatki i elewacje – do maja 2018 rok. Przewidywane uruchomienie centralnego ogrzewania i CWU – koniec stycznia 2018 roku. Od tego dnia infrastruktura budynku będzie pozwalała na realizację najmu mieszkań.

Posiadam na sprzedaż jeszcze inne mieszkania, kawalerki, małe i duże mieszkania dwupokojowe i większe. Zobacz moje pozostałe ogłoszenia, wybierz te które odpowiadają Twoim potrzebom i zadzwoń! Jeśli nie odbieram, wyślij proszę SMS – oddzwonię zaraz po spotkaniu. Serdecznie zapraszam na prezentacje.

Przedstawione zdjęcia prezentują remonty wykonane przy udziale naszej firmy w innych sprzedanych przez nas lokalach. W chwili obecnej mieszkanie jest w stanie do remontu.