Jackowskiego 28 – przestronny lokal usługowy z możliwością przekształcenia na mieszkanie

Powierzchnia: 30,54 m2

Cena: 76 350 zł – 2500 zł/m2

  1. Opis lokalu

Idealny lokal dla inwestorów zajmujących się remontem i późniejszą sprzedażą wyremontowanego gotowego do użytkowania mieszkania.

Do tej pory lokal był użytkowany jako biuro. Uzyskano warunki zabudowy pozwalające na zmianę sposobu użytkowania na mieszkalną, bez konieczności zapewnienia miejsc postojowych.

Planując zmianę sposobu użytkowania, proszę pamiętać, że aktualnie zmieniając sposób użytkowania na mieszkalny, lokal musi mieć niezależną (oddzieloną drzwiami) kuchnię, oraz pokój o powierzchni co najmniej 16 m2. W tym przypadku nie powinno być z tym problemu.

Rozporządzenie to ma ulec zmianie (projekt w trakcie konsultacji), jednak nie jest znany termin zmiany.

Szacujemy, że w wyniku zmiany sposobu użytkowania na mieszkalny, wartość nieruchomości wzrośnie o ok 30%. Tym samym, niniejsza oferta jest bardzo atrakcyjna dla osób zainteresowanych flipami.

Sprzedaż wykończonego i oddanego do użytku lokalu powinna przynieść Inwestorowi ok 35% zwrotu z inwestycji. Choć oczywiście – bazując na wysokiej stopie zwrotu możliwe jest uzyskanie wyższej marży.

Lokale sprzedawane są w stanie technicznym do remontu kapitalnego. Dodatkowym atutem jest możliwość bezpłatnego parkowania na parkingu przynależnym do budynku.

2. Lokalizacja

Nieruchomość zlokalizowana jest w Bydgoszczy, przy ulicy Jackowskiego 28/5.

Jest to boczna, mało uczęszczana uliczka w centrum miasta, nieopodal ulicy Królowej Jadwigi, ronda Grunwaldzkiego i ulicy Focha. Niedaleko znajduje się dworzec PKP oraz duży węzeł komunikacji miejskiej. W odległości kilometra mieści się co najmniej kilka uczelni wyższych (WSG zaledwie 5 minut piechotą), kilkadziesiąt dużych zakładów pracy (PESA), oraz węzły komunikacyjne pozwalające na szybki dojazd praktycznie w każde miejsce w Bydgoszczy.

Dzięki doskonałej lokalizacji, mamy zagwarantowane duże obłożenie mieszkania w skali roku oraz sporę zainteresowanie jeżeli chodzi o sprzedaż mieszkania po remoncie.